1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych na sumie. Bóg zapłać za ofiary na cele parafialne.
 2. Z tydzień niedziela dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie.
 3. W sobotę przypada 105. rocznica Odzyskania Niepodległości – Narodowe Święto Niepodległości. Dziękując Bożej Opatrzności za dar wolności, modlimy się o dalsze łaski dla naszej Ojczyzny. Po południu o godz. 00 uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny. Zapraszamy Poczty Sztandarowe Społeczności Szkolnej, Harcerzy, Związku Podhala i Strażaków. Po Mszy św. złożymy wiązankę pod pomnikiem obok kościoła, następnie z modlitwą różańcową udamy się pod Krzyż Jubileuszowy na wzgórze Iwankowskie. Prosimy o pomoc Strażaków.
 4. W piątek zapraszamy na spotkanie aspirantów na Mszę świętą o 17
 5. W tym tygodniu zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami
  na spotkania katechetyczne na godz. 17.00:
 • we czwartek– klasa siódma;
 • w piątek – klasa ósma;
 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • we czwartek – Święto Poświęcenia Bazyliki na Laterańskiej
 • w piątek – wsp. św. Leona Wielkiego – papieża
 • w sobotę – wsp. św. Marcina Tours – biskupa

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Iwanki: Czajka Czesława nr 219,os. Zawady: Błachut Leokadia nr 217, Koch Lucyna nr 214, Chlipała Natalia nr 216, Kurzeja Andrzej nr 215.
 2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym m.in. artykuł o parafiach polskich i zagranicznych, które zasłynęły największą liczbą powołań kapłańskich i zakonnych.
 3. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ochotnicy Dolnej, informuje o możliwości zgłoszenia do udziału w programie  Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  „Opieka Wytchnieniowa – edycja 2024”. Zgłoszenia przyjmowane są  w GOPS Ochotnica Dolna do dnia 10 listopada 2023 r. Szczegółowe informacje w gablocie.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !