1. Dzisiaj przeżywamy Rocznicę Poświęcenia naszego Kościoła. Dziękujmy Bogu za wszystkich, którzy ten Kościół budowali oraz prośmy za całą naszą wspólnotę parafialną, by wszyscy z tego świętego miejsca zawsze chętnie korzystali i byli za niego odpowiedzialni
  2. Jutro przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz o 14.00 połączona z nieszporami żałobnymi i procesją na cmentarz z różańcem i wypominkami. Przy wejściu na cmentarz od rana lektorzy i ministranci będą zbierali ofiary dla WSD w Tarnowie. W imieniu Księdza Rektora dziękujemy za każdą ofiarę.
  3. We wtorek Dzień Zaduszny, czyli wspominamy wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 oraz 17.00. W Oktawie Wszystkich Świętych różaniec z wypominkami przed Mszą święta.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy: I czwartek, piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem: w środę i czwartek od godz. 1600 – zapraszamy dzieci i młodzież. Piątek zostawmy starszym oraz tym którzy pracują. Adoracja codziennie od godz. 1600, zapraszamy do modlitwy. W I sobotę zapraszamy na Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16.15. Natomiast w przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy w strojach góralskich.
  5. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • we czwartek – św. Karola Boromeusza, bpa

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców osiedla Gronie: Kołaciak Danuta nr 50A, Rusnak Katarzyna nr 50B, Fisiorek Janina nr 65A; os. Marciny: Gołdyn Czesława nr 49A, Gołdyn Janina nr 50.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym m.in. artykuł o imionach z litanii do Wszystkich Świętych, kim były te osoby, które je nosiły?
  3. Dzisiaj o godz. 14.00 pogrzeb śp. Janiny Błachut z os. Kopcówka.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !