1. Dzisiejsza Niedziela to dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym.
 2. Jutro przypada 101. rocznica Odzyskania Niepodległości – Narodowe Święto Niepodległości. Dziękując Bożej Opatrzności za dar wolności, modlimy się o dalsze łaski dla naszej Ojczyzny. Wieczorem o godz. 16.00 uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny. Zapraszamy Poczty Sztandarowe Społeczności Szkolnej, Harcerzy, Związku Podhala i Strażaków. Po Mszy św. złożymy wiązankę pod pomnikiem obok kościoła, następnie z modlitwą różańcową udamy się pod Krzyż Jubileuszowy na wzgórze Iwankowskie. Prosimy o pomoc Strażaków.
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • w poniedziałek – św. Marcina z Tours
 • we wtorek – św. Jozafata
 • w środę – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice,
składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych.

 1. W tym tygodniu zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami na spotkania katechetyczne na godz. 17.00:
 • w środę – Dzieci Komunijne;
 • w czwartek – klasy siódme;
 • w piątek – klasa ósma.
 1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Kopcówka: Łętowska Jadwiga nr 300A; Czajka Krystyna nr 301; Dłubacz Małgorzata nr 299; Hubiak Magdalena nr 301A; Polczyk Magdalena nr 298.
 2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym m.in. art. o pokoleniach Niepodległej, czyli ludziach, którym zawdzięczamy niepodległość.
 3. Dziś po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na Grupę Biblijną. Spotkanie odbędzie się w salce na Plebanii.
 4. Od piątku do niedzieli w Łącku odbywać się będą XI Góralskie rekolekcje. Zapraszamy do udziału. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 5. Dziękujemy panom: Ludwikowi Czajce z Jamnego, Stanisławowi Wanatowi z Jamnego oraz Krzysztofowi Czajce z Iwanek za pomoc w porządkowaniu placu przy parkingu.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli
i błogosławionego całego tygodnia !