1. Przypominamy, że w tygodniu różaniec z wypominkami przed Mszą św. o godz. 16.30, a w niedzielę o 6.30.
  2. Dziękujemy tym wszystkim, którzy w narodowe Święto Niepodległości brali czynny udział, a szczególnie Harcerzom z naszej szkoły,  Związkowi Podhalan i Strażakom wraz z pocztem sztandarowym oraz młodzieży za przygotowanie Wieczornicy Patriotycznej.
  3. W najbliższą środę na Mszę św. wieczorową serdecznie zapraszamy Dzieci Komunijne wraz z rodzicami. Podczas nabożeństwa poświęcimy łańcuszki z Cudownym Medalikiem.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, polskich męczenników, w piątek – św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę – bł. Karoliny Kózkówny, dziew. i męcz. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  5. Dziś po Mszy św. popołudniowej zapraszam nową Radę Duszpasterską na spotkanie na plebanii.
  6. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie w sali na plebanii, dziewczęta należące do DSM, jak również i kandydatki, które chciałyby należeć do tej grupy.
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Polaki: Bielska Katarzyna nr 123B, Jagieła Monika nr 122B, Jagieła Izabela nr 122; os. Błaszczaki: Jamińska Katarzyna nr 121, Jurkowska Agnieszka nr 119A.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł o tym jak masoneria francuska chce zniszczyć pomnik św. Jana Pawła II z Krzyżem.
  9. Przekazaliśmy 22 int. pogrzebowe za śp. Leszka Szczerbę dla ks. Kazimierza Trybuły do Grywałdu.
  10. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Jana Forendę z os. Piszczkówka.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!