1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane do puszek dla Piotra z Limanowej, cierpiącego na porażenie mózgowe. Pozyskane środki pomogą w zakupie wózka inwalidzkiego dla niego. Bóg zapłać.
 2. Przypominamy, że w tygodniu różaniec z wypominkami przed Mszą św. o godz. 16.30, a w niedzielę o 6.30.
 3. Dziękujemy tym wszystkim, którzy w narodowe Święto Niepodległości brali czynny udział w obchodach, szczególnie Harcerzom z naszej szkoły,  Związkowi Podhalan i Strażakom wraz z pocztem sztandarowym oraz młodzieży za przygotowanie Wieczornicy Patriotycznej. Druhom dziękujemy również za oświetlanie drogi na wzgórze, a Panu Sołtysowi za zmianę oświetlenia naszego Krzyża Jubileuszowego.
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w czwartek św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek bł. Karoliny Kózkówny, w sobotę bł. Salomei. Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dokonamy uroczystego ogłoszenia Chrystusa naszym Królem i Panem. W tym dniu zakończy się również Rok Miłosierdzia. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
 5. Zbiórka aspirantów we wtorek o godz. 15.30. Na zbiórkę zapraszamy także innych chłopców, którzy chcą zostać ministrantami.
 6. W tym tygodniu odbędą się dni katechetyczne, w ramach duchowego przygotowania do sakramentu bierzmowania. Na Msze święte o godz. 17.00 zapraszamy rodziców i młodzież.
  We wtorek – klasa I gimnazjum,
  w środę – klasa II gimnazjum,
  we czwartek – klasy III gimnazjum.
 7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Gronie: Topolska Jadwiga nr 54A, Jamińska Katarzyna nr 57, Zasadnia Janina nr 55, Królczyk Małgorzata nr 55, Niewiadomy Izabela nr 55D.
 8. W piątek rozpoczynają się w naszej parafii ósme rekolekcje góralskie, na które przybędą delegacje z całego Podhala i Sądecczyzny. Nabożeństwa odbywać się będą w naszym Kościele, natomiast wykłady i przedstawienia w WOK-u. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na wykłady i spotkania do WOK-u. W piątek o godz. 17.00 rozpocznie te rekolekcje ks. Bp Leszek Leszkiewicz. Prosimy o przybycie w strojach góralskich, jak również w przyszłą niedziele na sumę, która będzie zakończeniem spotkania górali z wszystkich regionów  Polski. Szczegółowy program w gablocie i na stronie parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
 9. W przyszłą sobotę Msza święta po południu o godz. 16.00.
 10. Zapraszamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy piękny kalendarz na przyszły rok.

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!