1. Dziękujemy za dzisiejsza składkę oraz za ofiary złożone do puszek na UPJPII w Krakowie i Tarnowie.

2. Trwa miesiąc czerwiec. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.

3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy: w poniedziałek św. Antoniego z Padwy, we wtorek bł. Michała Kozala, w środę bł. Jolantę, w piątek św. Brata Alberta Chmielowskiego. Wszystkim przeżywających swoje imieniny i urodziny składamy życzenia i zapraszamy do Stołu Pańskiego.

4. W poniedziałek przypada 13 dnia. Zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie.

5. Dziękujemy parafiankom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Jamne Górne 2 grupy, gdyż po zimie jeszcze nie był sprzątany dolny Kościół: Jagieła Magdalena nr 174A, Kobylarczyk Anna nr 171, Jagieła Maria nr 170, Kuziel Bożena nr 170, Stefaniak Janina nr 163C oraz Foks Katarzyna nr 164, Lupa Janina nr 163A, Foks Maria nr 158A, Bielska Janina nr 157, Hebda Małgorzata nr 157.

6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. o nowym filmie o Bożym Miłosierdziu oraz o przygotowaniach do ŚDM w Krakowie.

7. Przyszła już do nas wiadomość, że na tydzień misyjny przygotowujący nas do ŚDM w Krakowie na cały dekanat Krościenko przyjmować będziemy 300 Włochów. Nasza parafia dostała liczbę 24 młodych Włochów. Od 20 lipca do 25 lipca w naszej parafii gościć będziemy przedstawicieli tej społeczności. Prosimy za zgłaszanie się rodzin, które przyjmą na ten czas 2 osoby na te 5 dni. Szczegóły ogłosimy na spotkaniu. Całego Komitetu parafialnego ŚDM. Prosimy o zgłaszanie się tłumaczy.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia